Duke shfaqur 1-9 e rezultateve 34

Kozmetike Private Label – Lipgloss, Lipstick

Liderët e fabrikave të kozmetikës së buzëve Leecosmetic në grimin e buzëve me etiketë private me asortiment bujar dhe stokun më të madh në industri. Luksi dhe shumëllojshmëria janë specialiteti ynë. Makiazhi ynë i buzëve vjen në një larmi ngjyrash, teksturash dhe përfundimesh për të përmbushur shijen e çdo adhuruesi të grimit.
Bëni një turne në linjat e grimit të buzëve Leecosmetic:
  • Shkëlqyes buzësh me shumicë për çdo pamje
  • Buzëkuq me etiketë private për buzë mahnitëse dhe të gjalla
  • Liner buzësh me shkumës me ngjyra për formësimin, rreshtimin ose mbushjen e buzëve të përcaktuara nga buzët

Produktet e kozmetikës për buzët Leecosmetic përfshijnë buzëkuq, buzëkuq të lëngshëm, paleta buzësh, laps buzësh, balsam buzësh, shkëlqim buzësh, krem ​​për buzët, të ngopura etj. Cilësia e këtyre produkteve për buzët mund të personalizohet gjithashtu sipas nevojave profesionale të vendeve të ndryshme dhe njerëzve të ndryshëm Për shembull: filxhan me qëndrueshmëri të gjatë, jo ngjitëse, veshje të gjata, të papërshkueshme nga uji, kadife, mat, hidratues, teksturë e lehtë, mbulim i plotë, vegan, pa egërsi. Leecosmetic të jetë gjithmonë me ju për të krijuar kozmetikën tuaj më të shitur të etiketës private.