Duke shfaqur 1-9 e rezultateve 90

 

Grimi i syve
     Leecosmetic është një prodhues dhe furnizues privat i kozmetikës së syve nga Kina me miratim GMP dhe ISO. Ne mund të ofrojmë të gjitha produktet e kozmetikës së syve, të tilla si rimel me pluhur, krem ​​për rimel, rimel të lëngshëm, pudër dhe xhel vetullash, eyeliner të lëngshëm dhe krem, bojë për vetulla, primer për sytë, etj. Një formulë e përzier, afatgjatë dhe e papërshkueshme nga uji ju ndihmon të lehtë merreni me pamje të ndryshme grimi, duke përfshirë grimin natyral, grimin me vitalitet rinor, grim të pjekur seksi dhe kreativ.

 


Produkte profesionale me shumicë për grimin e syve për nevojat tuaja të furnizimit të bukurisë. Grimi i syve Leecosmetic me shumicë është i disponueshëm për shitje me çmime të përballueshme. Koleksioni i produkteve të kozmetikës së syve përfshin paleta të rimeleve, vetullat, eyeliner dhe bojë për vetulla dhe të tjera do të vijnë së shpejti. Ne ju ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të produkteve të kozmetikës për sy për blerje në gamë të ndryshme dhe madhësi të ndryshme. Një markë luksoze e grimit të syve, e prodhuar nga profesionistë të rinj të industrisë në zhvillim. Produktet e grimit të syve Leecosmetic janë të gjitha të jashtëzakonshme në cilësi, dizajn dhe emër, produktet Leecosmetic shkëlqejnë me një atmosferë retro-elegancë dhe bukuri të përjetshme. Si prodhuesi më i madh në botë i kozmetikës së syve me shumicë, Leecosmetic ka ofruar shërbime grimi në shumë vende. Ne kemi përzgjedhjen më të gjerë të produkteve të bukurisë së syve, na kontaktoni për katalog.
Na Kontaktoni