Category Archives: Produkt

Çdokush në botë mund të zgjedhë të jetë një sipërmarrës ose pronar i ndonjë marke. Cilat janë avantazhet e OEM që mund të marrin për markën? Bërja e produktit tuaj është me siguri një detyrë sfiduese dhe kërkon planifikim të duhur nëse vërtet dëshironi të arrini qëllimet dhe arritjet tuaja. Pasi ju […]

Hijet e syve janë një mënyrë e mahnitshme për të përmirësuar sytë tuaj, por marrja e grimit të syve tuaj në pikë mund të jetë paksa e vështirë. Por ka shumë pyetje në mendjen e njerëzve si se cilat ngjyra do t'i përshtaten ngjyrës së tyre, si të kombinohen rimelët dhe buzëkuqët, cilat janë marka të mira të rimeleve dhe si të aplikojnë rimelët, cilat […]

Poret në fytyrë janë me të vërtetë një problem kryesor në shumicën e vajzave. Poret janë në thelb hapje të vogla në pjesën e sipërme të folikulave tona të flokëve që mbulojnë të gjithë trupin. Poret lëshojnë sebum, vajin natyral të trupit tonë për të hidratuar natyrshëm lëkurën tonë për ta ndihmuar atë të jetë elastike. Poret e mëdha mund të jenë zhgënjyese, […]

Kur bëhet fjalë për nuancat e buzëkuqit, do t'ju prezantohen një mori zgjedhjesh. Zgjedhja e ngjyrës perfekte të buzëkuqit nuk do të jetë një shëtitje në park. Ju keni nuanca të errëta, ngjyra mat, shkëlqim dhe shumë më tepër. Ju do të duhet të merrni parasysh faktorë si ngjyra e lëkurës, toni, nëntoni dhe shumë më tepër. […]

Më poshtë janë Pyetjet e Bëra Shpesh (FAQ) nga klienti ynë, dëshirojmë që të gjeni përgjigjen tuaj këtu dhe ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje tjetër. Çfarë lloj shërbimi të personalizimit të produkteve ofrojmë? Leecosmetic përqendrohet në prodhimin e produkteve të ndryshme të kozmetikës si rimel, buzëkuq, fondatinë, bojë për vetulla, eyeliner, pudër highlighter, buzë […]

Grimi i buzëve është një fushë e zbukuruar e grimit. Nga buzëkuqët tek shkëlqyesit e buzëve, segmentet e këtyre produkteve të grimit të buzëve janë kryesisht të diferencuara për sa i përket teksturës, ngjyrës, ngjyrosjes dhe lagështisë. Midis tyre, shkëlqimi i buzëve përdoret kryesisht për t'i dhënë buzës tuaj një shkëlqim të shkëlqyeshëm dhe ndonjëherë për të shtuar një ngjyrë të padukshme. Tekstura e buzës […]

Paleta e rimeleve me ngjyrën e tokës ka ekzistuar për një kohë të gjatë. Dhe për arsye të mira! Thjesht duket e mrekullueshme për të gjithë! Ngjyrat e paletës së rimeleve të tonit janë ato që nuk janë as të ngrohta as të ftohta. Ato mund të përshkruhen si nuanca të grisë, të purpurt, bezhë, kafe ose të zezë. Përfitimi më i madh i paletave të rimeleve me nuancë tokësore […]

Grimi i vetullave mund të thuhet si procesi më i thjeshtë. Ajo luan një rol të rëndësishëm për ta bërë grimin në fytyrën tuaj më të spikatur dhe simpatik. Në lidhje me grimin e vetullave, duhet ta bëni të qartë se çfarë duhet të përgatisni. Dhe kuptoni se ku duhet të fillojnë dhe ku mbarojnë vetullat. Çfarë duhet të përgatisni […]

Një grim i mirë i syve mund të shtojë shumë në të gjithë pamjen e grimit. Mund të thellojë konturin e syve, të zmadhojë sytë dhe madje t'i bëjë sytë tuaj të duken më të shndritshëm. Por në të njëjtën kohë, aplikimi i grimit për sytë mund të jetë një vështirësi e madhe për fillestarët e grimit. Kur aplikojnë rimelin e syve, disa fillestarë mund të zbulojnë se rimeli i përfunduar […]

Na Kontaktoni