Category Archives: Industri

Dasma juaj është ndoshta dita më e fotografuar e jetës suaj. Dhe ka kaq shumë gjëra që duhet të siguroheni që të bëhen në mënyrë perfekte në ditën e madhe, nga rregullimi i ndenjëseve dhe muzika deri te ushqimi dhe dekorimi. Disa aspekte të planifikimit papritur zënë një vend të dytë, i cili përfshin përbërjen tuaj të ditës së dasmës. Por le të […]

Industria kozmetike është një nga industritë më sfiduese për t'u futur. Me konkurrencën e saj të ashpër, nëse nuk keni udhëzimin e duhur, do të jetë e vështirë për markën tuaj të mbijetojë! Në vitet e përvojës sonë si prodhues privat i paletës së rimeleve, ne kemi parë që shumë marka të dështojnë keq dhe të kenë sukses jashtëzakonisht. […]

Ne ofrojmë shërbime të prodhimit të etiketave private për klientët e markës, pavarësisht nga formula e produktit, ngjyrat, paketa e jashtme, printimi i logos ose vepra artizanale e produktit të gjitha mund të personalizohen. Më poshtë janë procedurat se si ne bashkëpunojmë me klientët tanë: Shërbimet e mostrimit të klientit Nëse blerësi ka tashmë produktet e tij të markës dhe i ka shitur tashmë produktet në […]

Jeni gati të nisni një linjë bukurie dhe keni ambicie të mëdha për të ndërtuar emrin tuaj në industri. Gjëja e parë që duhet të keni parasysh është gjetja e një prodhuesi të besueshëm të kozmetikës që mund t'ju kursejë shumë telashe dhe para. Një prodhues kozmetik me etiketë private i përshtatet faturave sepse ata marrin hamendje […]

Ju mund të jeni njohur tashmë me termin "etiketë private" kur bëhet fjalë për shitjen me pakicë. Markat e etiketës private janë ato që shiten nën emrin e markës së një shitësi me pakicë, në vend të një emri kompanie si Nike ose Apple. Nëse planifikoni të krijoni një linjë produktesh për rimel, do t'ju duhet të gjeni një […]

Kur bëhet fjalë për shitjen e produkteve tuaja për rimel, është e rëndësishme t'u siguroni klientëve atë që u nevojitet. Dhe një nga gjërat më të rëndësishme që klientët kërkojnë kur blejnë produkte për rimel është cilësia. Ne e dimë se gratë janë të lodhura duke parë të njëjtën gamë të rimeleve kudo që shkojnë. Ata duan diçka unike, diçka që […]

Industria e bukurisë është një industri e madhe. Nuk ka të bëjë vetëm me grimin, por edhe me kujdesin për flokët, lëkurën dhe produkte të tjera të kujdesit personal. Megjithatë, ekzistojnë dy lloje kryesore të prodhuesve të bukurisë: furnizuesit e kozmetikës me etiketa private dhe furnizuesit e markës së kozmetikës. Siç mund ta dini tashmë, produktet e etiketës private krijohen nga kompani të ndryshme, por shiten […]

Paletat e rimeleve janë disa nga produktet më të njohura në industrinë e kozmetikës dhe për arsye të mira. Ato ofrojnë një gamë të gjerë opsionesh ngjyrash që mund të aplikohen lehtësisht në sytë dhe fytyrën tuaj, duke i bërë ato të përsosura për të krijuar një shumëllojshmëri pamjesh. Nëse po kërkoni një mënyrë për t'i dhënë markës suaj kozmetike […]

Sipas Byrosë Kombëtare të Statistikave, nga janari deri në dhjetor 2021, shitjet totale me pakicë të produkteve kozmetike në Kinë arritën në 402.6 miliardë juanë, një rritje prej 14% nga viti në vit. Një kompani autoritative e analizës së të dhënave parashikon që deri në vitin 2025, shitjet totale me pakicë të produkteve kozmetike në Kinë do të arrijnë në 500 miliardë juanë. Më poshtë është një […]

Nga një këndvështrim afatgjatë, me ndryshimin e konceptit të konsumit të njerëzve, zhvillimi i industrisë së bukurisë do të zërë një pjesë të tregut gjithnjë e më të rëndë. Dhe zhvillimi do të priret të jetë gjithnjë e më i larmishëm. Si një fillestar i biznesit të kozmetikës, çfarë duhet të bëni për të përgatitur biznesin tuaj dhe për ta larguar biznesin tuaj nga një […]

Vitet e fundit, nga djemtë e hollë e deri te "burrat njerëzorë me cilësi të lartë" në të gjithë rrjetin në korrik të këtij viti, të gjithë reflektojnë se meshkujt kinezë i kushtojnë gjithnjë e më shumë vëmendje bukurisë. Produkti i ri është paksa i shqetësuar se gjithnjë e më shumë meshkuj kinezë prej kohësh nuk janë më thjesht të kënaqur me kujdesin e flokëve, sportet […]

Me zhvillimin e internetit, koncepti i njerëzve për produktet e bukurisë ka ndryshuar dhe shumë njerëz nuk mendojnë më se grimi është një gjë shqetësuese. Përkundrazi, në shoqërinë e sotme, këndvështrimi mendor i njerëzve është kartëvizita e parë që u shfaqet të huajve. Një grim i mirë mund të shtojë shumë pikë në përshtypjen e parë të njerëzve. […]

Na Kontaktoni