Category Archives: kompani

Çfarë është prodhimi i etiketës private? Në epokën e sotme, bizneset kanë sistemin dhe mekanizmin e tyre për të funksionuar. Shumica e tyre kontraktojnë pjesën e prodhimit për të mbajtur një sy në biznesin e tyre kryesor. Një produkt i bërë sipas një kontrate ose nga një prodhues i palës së tretë dhe i tregtuar nën emrin e markës së një shitësi me pakicë njihet si etiketë private […]

Dasma juaj është ndoshta dita më e fotografuar e jetës suaj. Dhe ka kaq shumë gjëra që duhet të siguroheni që të bëhen në mënyrë perfekte në ditën e madhe, nga rregullimi i ndenjëseve dhe muzika deri te ushqimi dhe dekorimi. Disa aspekte të planifikimit papritur zënë një vend të dytë, i cili përfshin përbërjen tuaj të ditës së dasmës. Por le të […]

Industria e bukurisë po rritet dita ditës dhe nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të filluar një biznes me shumicë kozmetikë. Shitësit me shumicë nga e gjithë bota po i drejtohen botës dixhitale për të ndërtuar markat e tyre të bukurisë në krye të tyre. Më poshtë janë disa nga bazat e industrisë së bukurisë me shumicë që […]

Paketimi kozmetik është etiketa dhe mbështjellësi që një markë përdor për të mbrojtur dhe përmbajtur produktet e tyre. Paketimi kozmetik zakonisht është prej letre, plastike ose metali, por mund të bëhet edhe nga materiale të tjera si druri. Paketimi është një pjesë shumë e rëndësishme e çdo produkti. Është gjëja e parë që njerëzit shohin kur […]

Siç sugjeron edhe emri i tij, fondatina është produkti kozmetik më bazë. Çdo komplet kozmetik është i paplotë pa bazën e fytyrës. Kozmetika e etiketës Pravite nënkupton që blerësi bën kozmetikën e vet të markës, e cila njihet si kozmetikë me porosi. Një bazë nën standarde e etiketës private mund të shkatërrojë imazhin e markës suaj kozmetike. Pra, para se të arrini […]

       LEECOSMETIC, një prodhues profesionist në Guangzhou, Kinë, dhe i specializuar në prodhimin e kozmetikës me ngjyra që nga viti 2013. Fabrika jonë fokusohet në prodhimin e produkteve të ndryshme të kozmetikës si hijet e syve, buzëkuqit, fondatinën, bojë për vetulla, eyeliner, pluhur theksues, astar buzësh, shkëlqim buzësh dhe më shumë . Fabrika u certifikua nga ISO22716, GMP, çdo artikull është […]

Kur bëhet fjalë për bazën e lëngshme të grimit, mund ta dini se është hapi i parë në proceset totale të grimit nëse keni disa njohuri për grimin. Për disa fillestarë të grimit, mund të jetë e vështirë të zgjedhin dhe të aplikojnë bazën e lëngshme. Sepse nëse nuk bëhet siç duhet, grimi bazë mund të shfaqet me probleme. […]

    Festivali Kinez i Pranverës po vjen së shpejti! Ne e vlerësojmë interesimin tuaj për produktet tona dhe mbështetjen gjatë gjithë vitit! Ju urojmë sinqerisht juve, familjes dhe miqve tuaj shëndet të mirë dhe gjithë të mirat në vitin e ri! Leecosmetic do të ketë një pushim 16-ditor nga 26 janari deri më 10 shkurt, Ne do të kthehemi […]

Na Kontaktoni