Çdokush në botë mund të zgjedhë të jetë një sipërmarrës ose pronar i ndonjë marke. Cilat janë avantazhet e OEM që mund të marrin për markën? Bërja e produktit tuaj është me siguri një detyrë sfiduese dhe kërkon planifikim të duhur nëse vërtet dëshironi të arrini qëllimet dhe arritjet tuaja. Pasi ju […]

Çfarë është prodhimi i etiketës private? Në epokën e sotme, bizneset kanë sistemin dhe mekanizmin e tyre për të funksionuar. Shumica e tyre kontraktojnë pjesën e prodhimit për të mbajtur një sy në biznesin e tyre kryesor. Një produkt i bërë sipas një kontrate ose nga një prodhues i palës së tretë dhe i tregtuar nën emrin e markës së një shitësi me pakicë njihet si etiketë private […]

Dasma juaj është ndoshta dita më e fotografuar e jetës suaj. Dhe ka kaq shumë gjëra që duhet të siguroheni që të bëhen në mënyrë perfekte në ditën e madhe, nga rregullimi i ndenjëseve dhe muzika deri te ushqimi dhe dekorimi. Disa aspekte të planifikimit papritur zënë një vend të dytë, i cili përfshin përbërjen tuaj të ditës së dasmës. Por le të […]

Hijet e syve janë një mënyrë e mahnitshme për të përmirësuar sytë tuaj, por marrja e grimit të syve tuaj në pikë mund të jetë paksa e vështirë. Por ka shumë pyetje në mendjen e njerëzve si se cilat ngjyra do t'i përshtaten ngjyrës së tyre, si të kombinohen rimelët dhe buzëkuqët, cilat janë marka të mira të rimeleve dhe si të aplikojnë rimelët, cilat […]

Industria e bukurisë po rritet dita ditës dhe nuk ka pasur kurrë një kohë më të mirë për të filluar një biznes me shumicë kozmetikë. Shitësit me shumicë nga e gjithë bota po i drejtohen botës dixhitale për të ndërtuar markat e tyre të bukurisë në krye të tyre. Më poshtë janë disa nga bazat e industrisë së bukurisë me shumicë që […]

Poret në fytyrë janë me të vërtetë një problem kryesor në shumicën e vajzave. Poret janë në thelb hapje të vogla në pjesën e sipërme të folikulave tona të flokëve që mbulojnë të gjithë trupin. Poret lëshojnë sebum, vajin natyral të trupit tonë për të hidratuar natyrshëm lëkurën tonë për ta ndihmuar atë të jetë elastike. Poret e mëdha mund të jenë zhgënjyese, […]

Kur bëhet fjalë për nuancat e buzëkuqit, do t'ju prezantohen një mori zgjedhjesh. Zgjedhja e ngjyrës perfekte të buzëkuqit nuk do të jetë një shëtitje në park. Ju keni nuanca të errëta, ngjyra mat, shkëlqim dhe shumë më tepër. Ju do të duhet të merrni parasysh faktorë si ngjyra e lëkurës, toni, nëntoni dhe shumë më tepër. […]

Industria kozmetike është një nga industritë më sfiduese për t'u futur. Me konkurrencën e saj të ashpër, nëse nuk keni udhëzimin e duhur, do të jetë e vështirë për markën tuaj të mbijetojë! Në vitet e përvojës sonë si prodhues privat i paletës së rimeleve, ne kemi parë që shumë marka të dështojnë keq dhe të kenë sukses jashtëzakonisht. […]

Paketimi kozmetik është etiketa dhe mbështjellësi që një markë përdor për të mbrojtur dhe përmbajtur produktet e tyre. Paketimi kozmetik zakonisht është prej letre, plastike ose metali, por mund të bëhet edhe nga materiale të tjera si druri. Paketimi është një pjesë shumë e rëndësishme e çdo produkti. Është gjëja e parë që njerëzit shohin kur […]

Siç sugjeron edhe emri i tij, fondatina është produkti kozmetik më bazë. Çdo komplet kozmetik është i paplotë pa bazën e fytyrës. Kozmetika e etiketës Pravite nënkupton që blerësi bën kozmetikën e vet të markës, e cila njihet si kozmetikë me porosi. Një bazë nën standarde e etiketës private mund të shkatërrojë imazhin e markës suaj kozmetike. Pra, para se të arrini […]

Ne ofrojmë shërbime të prodhimit të etiketave private për klientët e markës, pavarësisht nga formula e produktit, ngjyrat, paketa e jashtme, printimi i logos ose vepra artizanale e produktit të gjitha mund të personalizohen. Më poshtë janë procedurat se si ne bashkëpunojmë me klientët tanë: Shërbimet e mostrimit të klientit Nëse blerësi ka tashmë produktet e tij të markës dhe i ka shitur tashmë produktet në […]

Më poshtë janë Pyetjet e Bëra Shpesh (FAQ) nga klienti ynë, dëshirojmë që të gjeni përgjigjen tuaj këtu dhe ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni nëse keni ndonjë pyetje tjetër. Çfarë lloj shërbimi të personalizimit të produkteve ofrojmë? Leecosmetic përqendrohet në prodhimin e produkteve të ndryshme të kozmetikës si rimel, buzëkuq, fondatinë, bojë për vetulla, eyeliner, pudër highlighter, buzë […]

Na Kontaktoni