Linja kozmetike Premium Private Label

Leecosmetic është një prodhues kozmetik me etiketë private që specializohet në produkte kozmetikë me porosi që mbulojnë grimin e syve, grimin e fytyrës, grimin e buzëve. Kozmetika e saj me porosi janë bërë me përbërës të cilësisë më të lartë dhe vijnë në një gamë ngjyrash, tekstesh dhe nuancash. Produktet leecosmetics janë shumë të kërkuara në industrinë e kozmetikës shëndetësore.
 
Merr shërbimin e etiketës private të bukurisë dhe mostrën falas tani!
 

 

Linja kozmetike Premium Private Label

Si prodhuesi kryesor i kozmetikës me etiketë private, Leecosmetic specializohet në produkte kozmetikë me porosi që mbulojnë grimin e syve, grimin e fytyrës, grimin e buzëve. Kozmetika e saj me porosi janë bërë me përbërës të cilësisë më të lartë dhe vijnë në një gamë ngjyrash, tekstesh dhe nuancash. Produktet leecosmetics janë shumë të kërkuara në industrinë e kozmetikës shëndetësore.
Merr shërbimin e etiketës private të bukurisë dhe mostrën falas tani.
 
 

Shërbim Makeup Private Label One Stop

Me mbi 8 vjet përvojë prodhuese të kozmetikës, Leecosmetic është në gjendje të ofrojë një shërbim të gjithanshëm si askush tjetër. Ne ofrojmë shërbime që integrojnë planifikimin e marketingut, kërkimin e formulimit, zhvillimin e produktit, dizajnin e paketimit, kontraktimin dhe prodhimin e përfunduar.

 • Plani i produktit
 • Hartimi i paketave
 • Përshtatje Formulare
 • Pajisjet e produkteve profesionale
 • Ekipi i Inspektimit të Cilësisë
Kozmetikë me etiketë private

Shërbim Makeup Private Label One Stop

Me mbi 8 vjet përvojë prodhuese të kozmetikës, Leecosmetic është në gjendje të ofrojë një shërbim të gjithanshëm si askush tjetër. Ne ofrojmë shërbime që integrojnë planifikimin e marketingut, kërkimin e formulimit, zhvillimin e produktit, dizajnin e paketimit, kontraktimin dhe prodhimin e përfunduar.

 • Plani i produktit
 • Hartimi i paketave
 • Përshtatje Formulare
 • Pajisjet e produkteve profesionale
 • Ekipi i Inspektimit të Cilësisë
Mëso më shumë

Avantazhi i SHËRBIMIT

NE BËJMË TË NDODHË PËR KOZMETIKËN TUAJ ME MARKA 

Ne ofrojmë formula kozmetike të përballueshme për të gjitha llojet e produkteve të bukurisë për kompanitë e vogla, të mesme dhe të mëdha.Për t'ju ndihmuar të hapni shpejt linjën tuaj të produkteve, ne ofrojmë edhe prodhime të vogla.

 • Shërbim mbi 100 markash në të gjithë botën
 • 8+ vjet përvojë në OEM/ODM të prodhimit të kozmetikës
 • Çertifikimi ISO, GMPC, FDA, SGS.

Shikoni më tej në faqen tonë OEM / ODM proces.

PRODHIMI KOZMETIK MAKE SIMPLE

Leecosmetic është një shitës i kozmetikës me porosi i certifikuar ISO/FDA që plotëson standardet e sigurisë të industrisë së kozmetikës. Përveç kësaj, produktet tona janë plotësisht vegane dhe pa egërsi. Një gamë e gjerë zgjidhni nga rimelët, bazamentet, buzëkuqët, skuqjet, fshehësit, grimin e buzëve dhe më shumë.

Sy           FACE            LIP

certification_logo_mobile

Avantazhi i SHËRBIMIT

KOZMETIKA JUAJ E MARKA TË NDODHË

Ne ofrojmë formula kozmetike të përballueshme për të gjitha llojet e produkteve të bukurisë për kompanitë e vogla, të mesme dhe të mëdha.Për t'ju ndihmuar të hapni shpejt linjën tuaj të produkteve, ne ofrojmë edhe prodhime të vogla.

 • Shërbim mbi 100 markash në të gjithë botën
 • 8+ vjet përvojë në OEM/ODM të prodhimit të kozmetikës
 • Çertifikimi ISO, GMPC, FDA, SGS.

Shikoni më tej në faqen tonë OEM / ODM proces.

fabrika e prodhimit të grimit

PRODUKTE

PRODHIMI KOZMETIK MAKE SIMPLE

Leecosmetic është një shitës i kozmetikës me porosi i certifikuar ISO/FDA që plotëson standardet e sigurisë të industrisë së kozmetikës. Përveç kësaj, produktet tona janë plotësisht vegane dhe pa egërsi. Për më tepër, ne ofrojmë formula kozmetike të përballueshme dhe prodhim të vogël për të gjitha llojet e produkteve. Një gamë e gjerë zgjidhni nga rimelët, bazamentet, buzëkuqët, skuqjet, fshehësit, grimin e buzëve dhe më shumë.

Sy          FACE          LIP

logoja e certifikimit

PRODHUESI TUAJ I BESUESHËM i KOSMETIKËS

Leecosmetic ka punuar si prodhues me shumicë të kozmetikës që nga viti 2013. Ne fokusohemi në produktet OEM & ODM dhe grimin e syve, produktet e grimit të fytyrës, produktet e grimit të buzëve. Të çertifikuar nga ISO dhe GMP, ne krijojmë produkte inovative që formojnë të ardhmen e tregut të bukurisë. Leecosmetic ka mbi 8 vjet përvojë të etiketës private për markat globale të grimit të nxehtë.
 
Deri më tani, produktet tona të grimit kanë qenë të shitura në mbi 20 rajone, me një reputacion për cilësinë e nivelit të lartë dhe çmimin më konkurrues. Leecosmetic do të jetë partneri juaj më i mirë i prodhuesit të kozmetikës në Kinë.
 
Na kontaktoni tani për oferta dhe mostra falas. 
Leecosmetic ka punuar si prodhues me shumicë të kozmetikës që nga viti 2013. Ne fokusohemi në produktet OEM & ODM dhe grimin e syve, produktet e grimit të fytyrës, produktet e grimit të buzëve. Të çertifikuar nga ISO dhe GMP, ne krijojmë produkte inovative që formojnë të ardhmen e tregut të bukurisë. Leecosmetic ka mbi 8 vjet përvojë të etiketës private për markat globale të grimit të nxehtë.
 
Deri më tani, produktet tona të grimit kanë qenë të shitura në mbi 20 rajone, me një reputacion për cilësinë e nivelit të lartë dhe çmimin më konkurrues. Leecosmetic do të jetë partneri juaj më i mirë i prodhuesit të kozmetikës në Kinë.
 
Na kontaktoni tani për oferta dhe mostra falas. 

PYETJE T PRGJITHSHME

Çfarë lloj shërbimi të personalizimit të produkteve ofrojmë?

Ne jemi një prodhues dhe shpërndarës i kozmetikës. Shërbimi i kozmetikës private me një ndalesë është fokusi ynë. Ne jemi në gjendje të furnizojmë prodhime të ndryshme grimi si rimel, buzëkuq, fondatinë, bojë për vetulla, eyeliner, pudër theksuese, liner buzësh, shkëlqim buzësh, etj.

Çfarë është produkti MOQ (Sasia minimale e porosisë)?

Sasia minimale e porosisë së produkteve tona varion nga 1,000 copë deri në 12,000 copë. MOQ specifike duhet të përcaktohet sipas dizajnit dhe kërkesave të vetë produktit. E dini, të gjitha lëndët e para kozmetike kanë MOQ, dhe materiali i paketimit të jashtëm të produktit do të ketë gjithashtu MOQ sipas dizajnit. Prandaj, MOQ për produktet përfundimtare duhet të përcaktohet sipas kërkesave specifike të produktit. Nëse dëshironi të dini MOQ për dizajnin e produktit tuaj, ju lutemi na kontaktoni për detaje.

Sa është koha jonë e mostrës?

Normalisht, koha e mostrës do të zgjasë 2 deri në 4 ditë pa pasur nevojë për personalizimin e paketimit të jashtëm. Nëse keni nevojë për personalizimin e paketimit të jashtëm për të bërë një mostër të plotë produkti, do të duhet rreth një muaj.

A ka fabrika certifikim nga palët e treta?

Po, fabrika jonë është e certifikuar GMPC dhe ISO22716.

Si bashkëpunojmë në modalitetin e biznesit OEM/ODM?

Mënyra e biznesit OEM (Prodhuesit e Pajisjeve Origjinale): Produkti është bërë në bazë të specifikimeve të produktit të blerësit. Për shembull, produkti me një formulë të personalizuar, lëndë të parë kozmetike, paketim të jashtëm, ngjyra, etj.
Mënyra e biznesit ODM (Prodhuesit e Dizajnit Origjinal): Prodhimi ODM i referohet një kompanie që ka aftësitë të projektojë, zhvillojë, prodhojë dhe shesë vetë produkte, shpesh të riemërtuara nga një blerës si produkte të etiketës private.

A i furnizon fabrika mallrat në magazinë?

Po, ne kemi markat tona FaceSecret dhe NEXTKING, nëse sapo filloni biznesin tuaj të kozmetikës, mund të shesni fillimisht markën tonë. Ky lloj biznesi mund t'ju kursejë kohë dhe para. Mund të kaloni në modalitetin OEM me ne kur biznesi juaj është në rritje të vazhdueshme.

Cila është politika e konfidencialitetit?

Ne mund të nënshkruajmë Marrëveshjen e Konfidencialitetit për të siguruar që interesat e klientit janë të mbrojtura mirë. Produktet ose formulat tuaja nuk do të zbulohen. Ne besojmë se të bërit biznes duhet të jetë i ndershëm dhe i besueshëm, gjë që është themeli i mbajtjes së një marrëdhënie të mirë bashkëpunimi.

Cilat janë kushtet e pagesës?

Ne do të dërgojmë PI (proforma fatura) për të ngarkuar depozitën 50% pasi blerësi të miratojë mostrën e produktit dhe të konfirmojë të gjitha detajet e prodhimit, bilanci do të tarifohet përpara transportit.
Blerësi mund të na dërgojë paratë me TT, Alibaba ose Paypal.

Sa kohë është koha e dorëzimit?

Koha e dorëzimit varet nga koha e prodhimit, mënyra e transportit dhe destinacioni. Fabrika jonë përmbush gjithmonë afatin për t'u siguruar që mallrat mund të dërgohen në kohë.

Si mund t'i ndihmojmë blerësit me orarin e prodhimit?

Zhvillimi i një produkti të ri do të marrë shumë më tepër kohë sesa një produkt i vjetër, prandaj na duhet një orar prodhimi për të ndihmuar procesin më pa probleme.

Së pari, ne do të komunikojmë dizajnin e përgjithshëm dhe kohën e lëshimit të produktit me blerësin;

Së dyti, Ne do të bëjmë një orar prodhimi sipas nevojave të blerësit. Ne do të japim një kohë të përafërt nga korrigjimi deri te transporti, të cilin të dy ne e dimë përgjegjësinë e qartë të fabrikës dhe blerësit, kjo ndihmon që i gjithë procesi të shkojë pa probleme;

Së treti, si fabrika ashtu edhe blerësi ndjekin punën e tyre sipas orarit të prodhimit. Çdo hap kryhet sipas planit të specifikuar.

Nëse ka ndonjë hap jashtë kontrollit, të dyja palët duhet të komunikojnë në kohë. Pastaj fabrika duhet të përditësojë orarin në përputhje me rrethanat, gjë që lejon të dyja palët të kuptojnë ecurinë e të gjithë procesit në kohë.

Leecosmetic është partneri juaj i besueshëm për kozmetikën tuaj të etiketës private me teknologjinë tonë inovative dhe shërbimet me një ndalesë.

Filloni të punoni me ne

MERRNI NGA TOKU ME US

NR. 118-122, RRUGA JICHANG, QARKU BAIYUNQYTETI GUANGZHOU, PROVINCA GUANGDONG, KINË