Прикажани 1-9 на 30 резултати

Шминка за усни

Фабрика за шминка за усни Leecosmetic-лидери во шминка за усни со приватна етикета со дарежлив асортиман и најголема залиха во индустријата. Луксузот и разновидноста се наша специјалност. Нашата шминка за усни доаѓа во различни бои, текстури и завршни материјали за да одговара на вкусот на секој љубител на шминка. 
Разгледајте ги линиите за шминка за усни на Leecosmetic:
  • Сјај за усни на големо за да одговара на секој изглед
  • Кармин со приватна етикета за прекрасни и живописни усни
  • Изглед на усни дефиниран со лак за усни прилагодено за обликување, постава или пополнување

   Лекозметичките производи за шминка за усни вклучуваат кармин, течен кармин, палета за усни, молив за усни, мелем за усни, сјај за усни, кремаст усни, подебели итн. Квалитетот на овие производи за усни исто така може да се прилагоди според професионалните потреби на различни земји и различни луѓе ,На пример:долготрајна,нелеплива чаша, долга облека, водоотпорна, кадифе, мат, навлажнувачка, лесна текстура, целосна покриеност, веганска, без суровост. Leecosmetic секогаш е со вас за да ја создаде вашата најпродавана козметика со приватна етикета.
Контактирајте нѐ